Konrad Wilk

COACH | TRENER | KONSULTANT W CC INNOVATION.

Prowadzi zajęcia w ramach Studium Coachingu MLC. Ukończył studia magisterskie na Wydziale Marketingu i zarządzania Akademii Koźmińskiego. Certyfikowany Coach MLC. Certyfikowany trener coachingu grupowego. Akredytowany coach i oficjalny mentor ICF (International Coach Federation).

Od 2009 roku prowadzi coaching dla kadry menedżerskiej. Wspiera właścicieli i menedżerów w poszukiwaniach efektywnych rozwiązań, skutecznych strategii działania i komunikacji z rynkiem, specjalizacji, nisz rynkowych, oraz towarzyszy we wprowadzaniu ich w życie. Często prowadzi klientów przez złożony proces budowania marki osobistej, identyfikowania osobistego potencjału, odkrywania osobistej wyjątkowości, misji i wizji. Przykłada uwagę do takich aspektów osobowości, jak autentyczność, wyjątkowość, konsekwencja, kształtowanie pewności siebie, zdolności komunikacyjnych, zaufania, szacunku i atrakcyjności w kontekście osobistym i zawodowym. Pracuje z osobami, które znajdują się na zakręcie życiowym, bądź na granicy etapów życia (ukończenie studiów, zmiana pracy, branży, kryzys wieku średniego, rozwód, zwolnienie, zakładanie firmy, awans, wypalenie zawodowe itp.)

Prowadzi m.in. warsztaty z komunikowania się, motywacji, przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu itp.

W swojej pracy realizuje swoją pasję, którą są ludzie oraz wspieranie ich rozwoju, co w konsekwencji daje wynik na poziomie organizacji.

Pisuje i publikuje w prasie lifestylowej i biznesowej liczne artykuły poświęcone tematyce coachingowej i kreowaniu świadomej marki osobistej. Stały ekspert magazynu „Sukces” do spraw rozwoju osobistego i coachingu w biznesie