Opinie i rekomendacje

Andrzej Sokołow

Certyfikowany coach MLC założyciel Centrum Coachingu i Rozwoju Osobistego „PROGRESJO”  | Terapeuta ds. uzależnień

Po kilkumiesięcznym testowaniu swoich kompetencji nabytych w trakcie nauki  w Studium Coachingu MLC stwierdzam, iż to nie znajomość technik i metod coachingowych podniosła moje umiejętności zawodowe lecz możliwość ich weryfikowania bezpośrednio na sobie. (więcej…)

Joanna Ziętara

Trener i doradca, własna działalność

Zajęcia i program były przygotowane w taki sposób, że czuję się w pełni przygotowana merytorycznie – oraz wewnętrznie do wykonywania zawodu coacha. Różnorodność technik, ale i prowadzących, a także przeprowadzenie nas przez pełny proces coachingowy, pozwoliło na szerokie i całościowe poznanie tematu.

(więcej…)

Monika Kurpiewska

Marketing & Communication Manager w ISS Facility Services

Studium Coachingu tworzy zespół profesjonalistów i pasjonatów zawodu, którzy w przystępny i inspirujący sposób przekazują wiedzę na temat technik i procesu coachingowego. O unikatowym charakterze prowadzących świadczy ich doskonałe przygotowanie merytoryczne i wiedza psychologiczna, w połączeniu z doświadczeniem w biznesie.

(więcej…)

Dorota Warakomska

Dziennikarka, Trenerka, Doradczyni, Coach’ka i Mentorka

Multi Level Coaching, czyli coaching wielopoziomowy, fascynuje mnie. Bo pomaga rozwijać się, zwiększać efektywność, osiągać cele. Pobudza do myślenia.
Udział w Studium Coachingu Wielopoziomowego MLC był jedną z moich najlepszych decyzji rozwojowych. Jestem dziennikarką, trenerką, doradczynią i aktywistką
społeczną. Teraz także coach’em (coach’ką, coach’ynią?).

(więcej…)

Anna Bus

Psycholog

…Poza poznawaniem i ćwiczeniem nowych technik, ważnym elementem przygotowującym do zawodu była możliwość konsultacji z prowadzącymi różnych wątpliwości oraz praca własna dotycząca funkcjonowania w roli zawodowej, przyglądania się własnym kompetencjom i ograniczeniom, co było możliwe dzięki atmosferze wsparcia ze strony prowadzących i też pewnej otwartości uczestników. (więcej…)

Małgorzata Rokicka

COACH & TRENER Inteligencji Emocjonalnej ZOOPSYCHOLOG, BEHAWIORYSTA, Biolog
Właścicielka firmy TO INSPIRE

Nauka w szkole CC Innovation to jedna ze wspanialszych rzeczy, jakie mi się w życiu przytrafiły! Miałam przyjemność uczestniczyć w Studium Coachingu MLC. Wybrałam te studia właśnie ze względu na wielopoziomowe podejście do coachingu. (więcej…)

Emilia Boncza-Szablowska

Trenerka

W ramach Studium dostarczany jest szereg praktycznych narzędzi coachingowych, które można z powodzeniem stosować w życiu zawodowym i prywatnym. Nie ogranicza się przy tym jedynie do pracy z zachowaniami. (więcej…)

Anna Jaśkiewicz-Baumann

Nauczyciel w szkole ponadgimnazjalnej

Zajęcia dostarczyły mi dużej dawki wiedzy i użytecznych narzędzi do jego prowadzenia. Dotarło do mnie wiele informacji, które teraz uznaję za oczywiste, przed warsztatami ich jednak nie dostrzegałam. Dzięki warsztatom uporządkowałam także i zebrałam moją wiedzę w całość. (więcej…)